ANASAYFA KURUMSAL FİLOMUZ HİZMETLER HABERLER BELGELER KARİYER İLETİŞİM
 
 
 
  Personel Taşımacılığı  
  Öğrenci Taşımacılığı  
  Turizm Taşımacılığı  
  Vip Hizmetleri  
  Kültür Turları  
  Hac ve Umre Turları  
 
Hac ve Umre
Programları
 
 
Hac ve Umre
Rezervasyon
 
 
Yurtiçi
Kültür Turları
 
 
  Personel Taşımacılığı  
 

Şirketlerin en büyük zorluklarından biridir ulaşım. Araç sayısının giderek artması, teknik altyapı yetersizliği, hem çalışanlarımızı hemde işverenlerimizi oldukça güç durumlara düşürmektedir. Özellikle büyük firmalarda verilen servis hizmetinde seçilen şirketin ve araçların kalitesinin önemi büyüktür. Birçok insanın hayatını taşıyan bu araçların güvenli bir şirkete ait olması sağlanan hizmetin çok daha kaliteli hale gelmesini sağlayacaktır.

Bolat Tur olarak hizmet verdiğimiz tüm kuruluşlara eğitimli kadrosuyla, güvenli, konforlu, dakik bir hizmet sunarken zamanın en büyük değer olduğunun bilincinde, zamanı lehinize çevirmektedir.

Tüm servis sürücülerimiz, şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak çalışan, Ticari Taşıt Kullanma belgelerini tüm Eğitim ve seminerlere katılarak alan iş deneyimlerinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden güler yüzlü kişilerdir.
Servis araçlarımızın tamamı yeni, yolcularımız için azami ölçüde konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan, herhangi bir iş aksamasına veya gecikmeye meydan vermemesi için periyodik bakımları özenle yapılmış, Trafik, kasko, ihtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.

Çalışmakta olduğumuz firma personelini sabah evinden alıp işyerine vaktinde yetiştiriyor ve akşam mesai saati bitiminde, sözleşmedeki saatinde alıp huzurlu ve güvenli bir şekilde evine ulaştırıyoruz.
Taşınan tüm personele sigorta güvencesi sağlıyoruz..

İstanbul gibi metropol bir şehirde araç sayısının artması, yol çalışmaları, kazalar, teknik arızalar ve alt yapı eksikliği nedeniyle oluşan tüm aksaklıklara pratik ve çabuk çözüm üreterek, teknolojinin getirdiği tüm yenilikler ile Kurumunuzun çalışma saatlerine ayak uyduracak şekilde en konforlu ve güvenilir şekilde hizmet vermek temel prensibimizdir.

Personel Taşımacılığı Kurallarımız:


■ Firmamız bünyesinde çalışan araçlarımız 3 yaşından büyük değildir.
■ Araçlarımızın iç ve dış temizliği günlük olarak yapılmaktadır.
■ Araçlarımızda kış aylarında kullanılmak üzere zincir, takoz, çekme halatı mevcuttur.
■ Araçlarımızda bulundurulması gereken mecburi teçhizat ve avadanlıklar (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti) eksiksiz, kullanılmaya hazırdır.
■ Araçlarımızın tüm ışıklandırma ve aydınlatma sistemleri standartlara uygun olarak çalışmaktadır.
■ Araçlarımızın havalandırma ve ısıtma sistemleri mevsim şartlarına uygun olarak çalışır vaziyettedir.
■ Araç içinde koltuklar standartlara uygun, kılıf ve koltuk başları takılı ve temizdir.

 
         
  Yurtiçi Kültür Turları  
   
  Hac ve Umre Programları  
Copyright © 2014 | Bolat Tur | Tüm Hakları Saklıdır.