ANASAYFA KURUMSAL FİLOMUZ HİZMETLER HABERLER BELGELER KARİYER İLETİŞİM
 
 
 
  Personel Taşımacılığı  
  Öğrenci Taşımacılığı  
  Turizm Taşımacılığı  
  Vip Hizmetleri  
  Kültür Turları  
  Hac ve Umre Turları  
 
Hac ve Umre
Programları
 
 
Hac ve Umre
Rezervasyon
 
 
Yurtiçi
Kültür Turları
 
 
  Öğrenci Taşımacılığı  
 

Firmamız, Güvenlik ve Disiplin şartını göz önüne alarak, geleceğimiz olan yavrularımızı en güvenli şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları sağlamıştır.

Öğrenci servisi taşımacılığının rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar; kontrol edildikten, sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır. Tamamı yeni, her türlü güvenlik şartları yerine getirilmiş araçlar ile çocuklarımızı zamanında ve güvenli bir şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Bolat Tur öğrenci servislerinde çocuklarımızın güvenliğini, konforunu, okul öncesi ve okul dönüşü iç huzurunu bozmadan hizmet vermek bilinciyle hareket etmektedir.

Öğrenci Taşımacılığı Kurallarımız:

■ Araçlarımız servis araçları hizmet yönetmeliğinin 4. maddesine haiz olacaktır. Araçlara işverenin istediği boyutlarda okul ismi, telefonu ve logosu yazılacaktır.
■ Sürücüler sorumluluk ve niteliklerine sahip olacak, öğrencilere güven verici uygun kılık ve kıyafet içine olacaktır. Şoförlerimiz hergün sakal traşlarını olacak ve işverenin tespit ettiği kıyafetleri giyeceklerdir.
■ Her araçta bulunan öğrenci ve rehber öğretmenlerin ferdi kaza sigortası yapılacaktır.
■ Taşınan öğrencilerimiz okul idaresi ve öğrenci velisinin yazılı ( sözlü ) izni olmadan kimseye teslim edilmeyecektir ve önceden belirlenen duraklar haricinde başka yerden alınıp bırakılmayacaktır.
■ Okul etkinlikleri ve özel günlerde okul idaresinin belirleyeceği sayılarda araç hizmete hazır durumda bulunacaktır. Bunun için ücret talep edilmeyecektir.
■ Öğrenci servis hizmetimiz Citroen-Mercedes-Opel-Volkswagen marka araçlarla yapılacaktır.
■ Sürücülerimizin gsm numaraları velilerimize dağıtılacak ve telefonlar 24 saat açık durum olacaktır.
■ Tüm öğrenci velilerinin ev ve iş numaraları, adresleri, öğrencilerimizin kan gruplarını gösteren bir liste araçlarda ve şirket merkezimizde mevcuttur.
■ Velilerden gelebilecek şikayetler anında değerlendirilecek ve tekerrürüne meydan verilmeyecektir.
■ Servis araçlarına öğrenci ve rehber öğretmen haricinde kimse alınmayacaktır.
■ Firmamız tarafından görevlendirilecek bir servis sorumlusu devamlı okul saatlerinde okulda bulunacaktır. personel ve öğrenci taşımacılığı – öğrenci servisi ve öğrenci taşımacılığı
■ Okul servis araçarı, şoför ve hosteslerimizin sabıka kayıtları ve servis aracı kullanabilir sağlık raporları okul idaresine sunulacaktır.
■ Okul araçlarımızın tüm koltuklarında emniyet kemerleri mevcut olup takılması.

 
         
  Yurtiçi Kültür Turları  
   
  Hac ve Umre Programları  
Copyright © 2014 | Bolat Tur | Tüm Hakları Saklıdır.